PODPORUJEME TÝDEN RODINY OFFLINE  FESTIVAL RODINY SÍTĚ PRO RODINU 

PODPORUJEME SPOKOJENÉ RODINY

Také u nás podporujeme rodinný život v reálném světě. 

Vědomé a bezpečné užívání nových technologií. 

Zapojili jsme se do projektů Sítě pro rodinu "Rodina offline" a "Festival Rodiny", které běží v květnu Českou republikou. Pro podporu spokojených rodin v regionu pořádáme dokonce třítýdenní Festival rodiny v Jesenici nabitý atraktivními akcemi. Chceme nejen oslavit spolu s dalšími centry napříč celou Českou republikou festivalem rodiny Den matek, Mezinárodní den rodiny, Den dětí či Den otců, ale také podpořit maminky v nouzi a nabídnout široké veřejnosti v regionu odpovědi na otázky týkajících se rodinných vztahů ať už partnerství, výchovy, oblasti výživy či bezpečí na internetu.

Rodina je společenstvím, kde se sdílí čas, prostor, úzkost i naděje, kde se soužitím všichni učí pro život, kde všichni dávají i přijímají, kde formují svou osobnost a mají možnost zrát k moudrosti a kde podstatnou složkou všeho je vzájemně sdílená a působená radost.

Prof. Zdeněk Matějček

Společně strávíme spoustu času v přírodě, na výletech, pikniku nebo prostě jen na dece v parku s bohatým doprovodným programem jako jsou soutěže, rodinná klání nebo společenské hry. Čeká nás celý týden otevřených dveří v Pohádce, a to včetně ukázkových lekcí zdarma, výtvarných dílniček, možností přespání pro předškolní děti, hromadou přednášek a besed na zajímavá témata a workshopy. Chybět nebude ani domácí pohoštění zajištěné aktivními maminkami. Akce vyvrcholí rodinnou oslavou Dne dětí 1. června na louce u Pančáku. Festival rodiny uzavře klíčový princip v rodičovství, přednáška pro rodiče.

PROČ TŘÍTÝDENNÍ FESTIVAL V JESENICI?

Proč to děláme? Zapojili jsme se do projektů Sítě pro rodinu "Rodina offline" a "Festival Rodiny", které běží v květnu Českou republikou. Pro podporu spokojených rodin v regionu pořádáme dokonce třítýdenní Festival rodiny v Jesenici nabitý atraktivními akcemi. Chceme nejen oslavit spolu s dalšími centry napříč celou Českou republikou festivalem rodiny Den matek, Mezinárodní den rodiny, Den dětí či Den otců, ale také podpořit maminky v nouzi a nabídnout široké veřejnosti v regionu odpovědi na otázky týkajících se rodinných vztahů ať už partnerství, výchovy, oblasti výživy či bezpečí na internetu. A proč třítýdenní? Přestože je nás aktivních maminek "hrstka", každá má co nabídnout, s čím se podělit a není toho málo. Prostě do jednoho týdne se to nevešlo 😍