KLUBOVNA JE PROZATÍM K DISPOZICI PŘI MIMOŘÁDNÝCH AKCÍCH. ROZPIS PRO VEŘEJNOST PO VYBAVENÍ KLUBOVNY BRZY UPŘESNÍME.

Klubovna s domácím občerstvením nabídne víceúčelové využití široké veřejnosti.

Klubovna je místem pro setkávání maminek u kávy a malého občerstvení, dětí při kulturních akcích nebo oslavách narozenin. V klubovně srdečně vítáme také členy mezigeneračního centra a ostatní aktivní i ostýchavé babičky a děděčky pro společná setkávání. Pro naše velké děti, tedy již teenagery, jesenické studenty a kamarády otevíráme TEENS CLUB. Klub mladých umožní náctiletým kamarádům společná posezení v příjemném prostředí s možností organizace vlastních aktivit.

KLUBOVNU LZE VYUŽÍT DLE ROZPISU OTEVÍRACÍ DOBY

Online rezervace

Zarezervujte si místo místo v klubovně na svou klubovou akci. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Otevíráme klub pro maminky, malé děti a náctileté s volným vstupem

Klubová setkání budou probíhat pravidelně dle rozpisu hodin,

bez poplatku za vstup.

Klub pro maminky

mohou využívat maminky nejen na MD, kde si mohou u kávy popovídat zatím co si děti pohrají v herně. Dále se mohou účastnit různých přednášek, workshopů, případně si sami naplánovat vlastní program v rámci svého klubového dne a času.

Dětský klub

je "hlídací služba" pro děti, která bude v herně k dispozici každé pondělí a středu, tedy v úřední dny na Měú. Rodiče, kteří jdou vyřídit záležitosti na úřad, mohou využít tuto službu zdarma. Dále je možné využít klub pro hlídání dětí po dobu vyřizování dalších záležitostí ve městě, např. pošta, kadeřník, nákup atd.. za cenu 80,-Kč / hodina. Rezervace hlídání předem na tel. 606 796 425 vítáme.

Fotogalerie