KLUBOVNA JE  K DISPOZICI PŘI MIMOŘÁDNÝCH AKCÍCH, DÁLE KAŽDÉ PONDĚLÍ A STŘEDU ODPOLEDNE 13:00 - 17:00 NABÍZÍ POSEZENÍ V KLUBKAVÁRNĚ A V PÁTEK 1X ZA MĚSÍC KINOKLUB.

Klubovna s domácím občerstvením nabídne víceúčelové využití široké veřejnosti.

Klubovna je místem pro setkávání maminek u kávy a malého občerstvení, dětí při kulturních akcích nebo oslavách narozenin. V klubovně srdečně vítáme také členy mezigeneračního centra a ostatní aktivní i ostýchavé babičky a děděčky pro společná setkávání. Pro naše velké děti, tedy již teenagery, jesenické studenty a kamarády otevíráme TEENS CLUB. Klub mladých umožní náctiletým kamarádům společná posezení v příjemném prostředí s možností organizace vlastních aktivit. 

Klub pro maminky

pro členy klubu výhody

mohou využívat maminky nejen na MD se členstvím, kde si mohou u kávy popovídat zatím co si děti pohrají v herně. Dále se mohou účastnit různých přednášek, workshopů, případně si sami naplánovat vlastní program v rámci svého klubového dne a času. V rámci členství mají klubové výhody.  

Dětský klub

je "hlídací služba" pro děti, která jev  herně k dispozici každé pondělí a středu, tedy v úřední dny na Měú. Rodiče, kteří jdou vyřídit záležitosti na úřad, mohou využít tuto službu zdarma. 

Fotogalerie